przeprowadzki mieszkań

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki firm, mając na uwadze coraz szybszy rozwój gospodarczy w naszym kraju i coraz większą ilość powstających centrów biurowych dla firm, zaczynają stanowić najważniejszą gałąź… Przed planowaną datą przeprowadzki możemy dostarczyć Państwu More »

przeprowadzki firm warszawa

przeprowadzki firm warszawa

Przeprowadzki międzynarodowe oraz transport morski, lotniczy i drogowy na 6 kontynentów, do ponad 100 krajów świata! Przeprowadzki prywatne mieszkań i domów. Przeprowadzki międzymiastowe i międzynarodowe wyceniamy indywidualnie. • złożenia mebli i ustawienia More »

przeprowadzka mieszkania

przeprowadzka mieszkania

Leniwy dzień niemal w 100% gwarantuje bezsenną noc, warto więc zmusić kota do większej aktywności w dzień, żeby go trochę zmęczyć przed wieczorem. Na przykład. Kota można już wykastrować w wieku. Kot More »

nietypowy transport

nietypowy transport

Ze stadionem to można jakoś wytłumaczyć jak się wiadomości sprawdzi, u mnie domena nosi nazwę pewnego znanego czołgu i ruch też nagle oszalał do paruset dziennie-chyba nie powtarzają filmu. Chyba nikt nie More »

archiwizowanie dokumentów wrocław

archiwizowanie dokumentów wrocław

Celem szkolenia jest zdobycie umiejętności tworzenia dokumentacji projektów unijnych oraz przeprowadzanie wewnętrznej kontroli dokumentów projektów unijnych zgodnie z wymogami unijnymi. Archiwizacja dokumentów oraz przechowywanie dokumentów potrzebne do tego, aby wszystkie nasze papiery More »

 

Pole elektrostatyczne

Na dzień dzisiejszy mamy coraz więcej urządzeń, które wytwarzają takie pole. Mamy telefon, telewizory, bezprzewodowy Internet i wiele innych urządzeń, z których, na co dzień korzystamy. Niestety, ale nie wyobrażamy sobie bez tego życia. Jeśli jesteśmy przy polu elektrostatycznym to na pewno siatka faradaya jest czymś, co jest z tym ścisłe związane. Taka siatka została stworzona w celu ochrony nas wszystkich przed takim promieniowaniem. Jeśli znajdujemy się w takiej klatce to nic nam nie zagraża. Jesteśmy bardzo bezpieczni, dlatego jest ona wykorzystywana do wielu eksperymentów. Można tym samym pokazać jak przepływa prąd, ale też pokazać jak działa taka prosta siatka faradaya, który ma niesamowite właściwości. Taką siatkę stosuje się w wielu laboratoriach gdzie robione są eksperymenty. Nie jest ona trudna do wykonania, ale trzeba zachować wszystkie najważniejsze parametry. Jeśli chcemy eksperymentować to musimy wiedzieć, że to zadziała, a nie, że coś poszło nie tak i nagle porazi nas prąd.

Najlepsza siatka chroniąca nas wszystkich

Jeśli takie siatki znajdowałyby się w wielu miejscach gdzie często występują burze to moglibyśmy się szybko tam schować. Prosta siatka faradaya, ale jednocześnie taka skuteczne, aż trudno uwierzyć, że została to wymyślone przeszło sto lat temu i do dzisiaj jest to szeroko stosowane w wielu firmach. Można taką siatkę znaleźć między innymi w samolocie, a zatem jeśli lecimy samolotem to nie są nam straszne pioruny. Są wstanie chronić nie tylko nas, ale i elektronikę to przecież ma ogromne znaczenie. Jeśli elektronika nie będzie chroniona to my może i przeżyjemy uderzenie pioruna, ale i tam samolot zacznie bardzo szybko spadać. To nie są samoloty jak dawniej. Dzisiaj mamy w nich tak wiele elektroniki, że tylko ona utrzymuje je w powietrzu. To oznacza, że musi to wszystko elektroniczne mieć bardzo skuteczną ochronę. Tylko wtedy bezpieczeństwo będzie na jeszcze wyższym poziomie, a przecież o to nam wszystkim użytkownikom między innymi samolotów chodzi.