przeprowadzki mieszkań

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki firm, mając na uwadze coraz szybszy rozwój gospodarczy w naszym kraju i coraz większą ilość powstających centrów biurowych dla firm, zaczynają stanowić najważniejszą gałąź… Przed planowaną datą przeprowadzki możemy dostarczyć Państwu More »

przeprowadzki firm warszawa

przeprowadzki firm warszawa

Przeprowadzki międzynarodowe oraz transport morski, lotniczy i drogowy na 6 kontynentów, do ponad 100 krajów świata! Przeprowadzki prywatne mieszkań i domów. Przeprowadzki międzymiastowe i międzynarodowe wyceniamy indywidualnie. • złożenia mebli i ustawienia More »

przeprowadzka mieszkania

przeprowadzka mieszkania

Leniwy dzień niemal w 100% gwarantuje bezsenną noc, warto więc zmusić kota do większej aktywności w dzień, żeby go trochę zmęczyć przed wieczorem. Na przykład. Kota można już wykastrować w wieku. Kot More »

nietypowy transport

nietypowy transport

Ze stadionem to można jakoś wytłumaczyć jak się wiadomości sprawdzi, u mnie domena nosi nazwę pewnego znanego czołgu i ruch też nagle oszalał do paruset dziennie-chyba nie powtarzają filmu. Chyba nikt nie More »

archiwizowanie dokumentów wrocław

archiwizowanie dokumentów wrocław

Celem szkolenia jest zdobycie umiejętności tworzenia dokumentacji projektów unijnych oraz przeprowadzanie wewnętrznej kontroli dokumentów projektów unijnych zgodnie z wymogami unijnymi. Archiwizacja dokumentów oraz przechowywanie dokumentów potrzebne do tego, aby wszystkie nasze papiery More »

 

Konserwacja i naprawa wind

Windy są dzisiaj codziennością. Znajdują się w wielu urzędach, instytucjach administracyjnych, szpitalach, zakładach opieki zdrowotnej, akademikach, domach starców, blokach mieszkalnych, zakładach pracy, zakładach przemysłowych, na halach produkcyjnych, itd. Są to windy osobowe, towarowe, przemysłowe oraz towarowo – osobowe. Szacuje się, że w naszym kraju jest zarejestrowanych niecałe 10000 dźwigów. Codziennie przewożą one nie tylko setki tysięcy ludzi, ale też transportują tysiące ton towarów. Dlatego, obowiązkiem każdego administratora budynku, dyrektora instytucji czy właściciela fabryki, jest należyte dbanie o stan techniczny wind, tak, by nie stwarzały zagrożenia swoim użytkownikom.

Ważne jest zatem, by winda była regularnie badana przez specjalistę, jakim jest konserwator wind. konserwator wind jest fachowcem, który wykonuje okresowe przeglądy stanu technicznego każdego rodzaju dźwigu, zgodnie z wytycznymi określanymi przez dozór techniczny. W ramach prac konserwacyjnych szczegółowo oceniane są poszczególne części windy pod kątem ich użyteczności i wyeksploatowania oraz w razie konieczności są one wymieniane. Konserwatorzy wind ponadto usuwają widoczne ślady zniszczenia, które niekorzystnie wpływają na wizerunek windy.

Poza bardzo istotnymi pracami konserwacyjnymi, podejmujemy się także wszelkich napraw. Naprawiamy i i serwisujemy (w ramach gwarancji i po jej upływie) nasze urządzenia, a także urządzenia innych producentów.

Dzięki dobrze rozbudowanemu magazynowi części, zawsze na bieżąco posiadamy komponenty, które są gotowe do instalacji.

Polecamy także skorzystanie z usług naszych serwisantów i konserwatorów wind w razie awarii nocnej. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych potencjalnych klientów, uruchomiliśmy działające 24 godziny na dobę pogotowie dźwigowe, dzięki czemu możliwa jest natychmiastowa interwencja w razie awarii windy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą montażu, napraw oraz konserwacji wszelkiego rodzaju dźwigów.